"Stranierii" - om cu om
Chivu a ratat Supercupa
UCRAINA,
UPL, etapa a 4-a
IONUT MAZILU a marcat un gol pentru Arsenal Kiev, care a remizat, scor 1-1, pe terenul lui Dnepr Dnepro�petrovsk, chiar echipa care il are in proprietate si l-a imprumutat la Kiev. Atacantul roman a jucat tot meciul si a punctat in minutul 62. TIBERIU GHIOANE a fost rezerva pentru Dinamo Kiev, 3-1 acasa cu Ilisivet, fiind introdus pe teren doar in minutul 85. * ITALIA, Supercupa
Cu CRISTI CHIVU (foto) inte�gralist, Inter a pierdut cu 1-2 Supercupa Italiei cu Lazio, meci jucat la Beijing. Fundasul roman a fost scos vinovat de presa italiana la golul al doilea al romanilor si a primit un cartonas galben in minutul 89. La castigatori, STEFAN RADU a fost doar rezerva. * GERMANIA,
1. Bun�desliga, etapa 1
CIPRIAN MARICA a fost doar rezerva in partida pe care VfB Stuttgart a pierdut-o pe terenul campioanei en-titre VfL Wolfsburg, scor 0-2. Internationalul roman a fost trimis pe teren in minutul 68, fara vreo realizare notabila. * FRANTA,
Ligue 1, etapa 1
DANIEL NICULAE a ince�put pe banca de rezerve meciul pe care Auxerre l-a pierdut pe teren propriu, 0-1 cu Sochaux, fiind trimis pe teren in minutul 76. * BELGIA,
Eerste Klasse, etapa a 2-a
Standard LIEGE, echipa antrenata de LADISLAU BOLONI, continua pe linia egalurilor, dupa cel din prima runda, remizand in deplasare, cu Germinal Beerschot, scor 1-1.
 Afisari: 117  |  Tiparire pagina  |  Tiparire articol (optimizat)  |  Trimitere pe e-mail