Ziua Logo
  06:50, vineri, 3 februarie 2023
 Cauta:  
  Detalii »
ZIUA CARGO
Ziua Cargo nr. 5 2009-06-16 ora 17:13
Cititi numarul 5 al revistei "Ziua CARGO" (datorita dimensiunii mari a fost impartita in 2 documente).

Revista editata de SC ZIUA SRL

Director General

Mihai Palsu

Editor General

Meda Borcescu

meda.borcescu@ziuacargo.ro

Director Publicitate ZIUA CARGO

Violeta Burlacu

violeta.burlacu@ziuacargo.ro

0726.910.277

Redactor Sef

Radu Borcescu

radu.borcescu@ziuacargo.ro

Membru in Juriul International "European Transport Company of the Year 2009"

Corespondent international

Raluca Mihailescu

raluca.mihailescu@ziuacargo.ro

Redactor

Alexandru Stoian

alexandru.stoian@ziuacargo.ro

Secretar General de Redactie

Cristina Tobescu

cristina.tobescu@ziuacargo.ro

DTP si PRE-PRESS

Romeo Platica

Director Artistic

Mihaela Schiopu

Adresa redactiei:

Str. Constantin Mille 17

Sector 1, Bucuresti

Tel.: 021.317.69.75

Fax: 021.317.69.78

B L O G S
Actualitate »
Anunturi »
Aventurile familiei Peltz: din mahalalele Bucurestiului in mahalalele Israelului - amintiri , greturi si alte chestii »
Blog-admin »
Blogosfera politicienilor »
Bucurestii, orasul presedintilor »
Documente »
EURO2008 »
Forum Auto »
Fotografia Zilei »
Jagja »
Justitia si societatea »
Nu_ma_tem »
Protectia consumatorului »
Romania, tara mea! »
Site-ul Zilei »
The Daily Corporate Frustration »
Zare_blog »
Ziua armelor »
Ziua asiguratorilor »
ZIUA CARGO »
  Ziua Cargo nr. 6    
  Ziua Cargo nr. 4    
  Berceanu fata in fata cu rutierii, la o noua conferinta ZIUA CARGO in "Campania pentru un transport civilizat"    
  Ziua Cargo nr. 3    
  Ziua Cargo nr. 2    
  Miscam lucrurile    
Ziua gandeste verde »
ZIUA TE MENTINE IN FORMA »
Ziua turistica »
 Top afisari / comentarii 
Valid HTML 4.01 Transitional  Valid CSS!  This website is ACAP-enabled   
ISSN 1583-8021, © 1998-2009 ziua "ziua srl", toate drepturile rezervate. Procesare 0.02416 sec.